Iepazīsimies! Es esmu Sandra.

Esmu pēc uzbūves smalka un trausla sievietīte, ko nevarētu teikt par savu raksturu. Pēc dabas sevi varu raksturot kā valdonīgu, mērķtiecīgu un pret sevi un citiem cilvēkiem prasīgu būtni. Kā arī esmu sieva savam mīļotajam vīram un mamma trīs dēliem. Uzskatu, ka bērni, līdz šim, ir lielākais brīnums, ko esmu savā dzīvē radījusi. Bet ne jau par to ir šis stāsts.

Kad biju maza meitene, man patika zīmēt papīra lelles un viņu drēbes. Vēlāk es darināju drēbes savām lellēm un skolas laikā sāku šūt apģērbu sev pašai.

Tad uzradās mani pirmie klienti un mans hobijs pārtapa par peļņas avotu jeb darbu. Vairāk kā 10 gadus pašmācības ceļā apguvu šūšanas prasmes. Ik pa brīdim smeļoties zināšanas dažādos šūšanas kursos pie prasmīgiem amata meistariem un drēbniekiem.

2000. gadā ieguvu Latvijas Amatnieku Kameras dāmu drēbnieka amata meistara diplomu. Taču ar to viss nebeidzās. Bija tikai noslēdzies mans pirmais dzīves posms.

Sapratu, ka ir jādodas tālāk un es uzsāku studijas Rīgas Tehniskajā Universitāte, kur ieguvu apģērbu dizainera-tehnologa kvalifikāciju. Bet ne jau tas ir galvenais. Es iemācījos kā top apģērbs, sakot no idejas līdz gatavam izstrādājumam un to, kas ir apģērbu rūpnieciskā ražošana.

Vairākus gadus pēc studijām es strādāju un ieguvu pieredzi dažādos, ar apģērbu ražošanu saistītos uzņēmumos, strādājot par apģērbu konstruktori un projektu vadītāju. Taču skumji palika apzinoties, ka esamu tikai kāds ķēdes posmiņš mūsdienu industriālas apģērbu ražošanas sistēmā, tādēļ arī šis dzīves cikls noslēdzās.

Tagad es jūtu, ka ir pienācis laiks likt lietā ar gadiem iegūtās prasmes pašai savā apģērbu dizaina studijā. Es gribu atkal redzēt klientu laimīgās sejas un sajust gandarījumu par labi padarītu darbu.

Tādēļ laipni lūgti Sandras Betjānes apģērbu dizaina studijā!Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.