Šūšanas pakalpojumi un to izmaksas

Šeit ir parādīti daži šūšanas darbi, ko esmu paveikusi. Pārsvarā tie ir mīksto mēbeļu un tekstila izstrādājumi, kā piemēram, gultas segas, dekoratīvie spilvenu pārvalki, galda sedziņas, aizskāri un mīksto mēbeļu apvalki. Katrs no šiem izstrādājumiem ir specifisks, tādēļ šūšanas izmaksas tiek atrunātas ar katru klientu individuāli un aprēķinātas, izejot no darba apjoma un patērētā laika.

Kviltings jeb stepēšana

Kviltings jeb latviski stepēšana ir pārtapusi no mana hobija par pakalpojumu. Sāku ar to nodarboties hobija līmenī pirms vairākiem gadiem. Es šuvu sedziņas, spilvenu pārvalkus un gultas pārklājus savai ģimenei. Man šķiet, ka esmu gatava ar savām prasmēm un darbiem dalīties arī ar citiem cilvēkiem.

Uzsākot šo nodarbi, es izmantoju izšūšanā Janome Memory Craft 7700QCP šujmašīnu. Tagad esmu iegādājusies profesionālu long arm quiltin mašīnu Q’nique 15Pro no The Grace Company. Dizaina veidošanā man liels palīgs ir kviltu dizaina programma Electric Quilt 8. 

Lai apskatītu manus darbus, 

spied šeit. 

Mīksto mēbēļu apvilkšana

Katrai lietai ir savs dzīves ilgums. Tā var nodilt, nonēsāties vai salūzt. Taču tas nenozīmē, ka tūlīt tā ir nederīga lietošanai un ir jāmet laukā. Bieži vien mēs varam pagarināt tās dzīvi, ietērpjot to jaunā veidolā un tā izskatīsies atkal kā jauna. 

Izmantojot veco sēdekļu apvalku lekālus, tapa jauni mākslīgās ādas sēdekļu pārvalki. Kā arī tika uzšūti jauni izoderēti biezie aizkari, kas rada karavānā mājas sajūtu.

Lai aplūkotu bilžu galeriju pirms un pēc mīksto mēbeļu apvilkšanas,

                          spied šeit. 

Aizskaru šūšana

Izoderēti biezie aizkari, kas rada karavānā mājas sajūtu.