Apģērba modeļu apraksts un izmaksas

Šeit varat aplūkot modeļu tehniskos zīmējumus vai gatavo izstrādājumu paraugus, lai rastu priekštatu par modeļa sarežģītības pakāpi un to atbilstību drēbnieka pakalpojumu izmaksām.

Sieviešu žakete

Modeļa apraksts: Klasiska stila, pieguloša silueta žakete ar stāvapkakli un nolokāmu apkakles daļu. Žakete ar oderi un kabatām.

Drēbnieka darba izmaksas: £750


 Foto galerija

Vīriešu tvīda žakete

Modeļa apraksts: Klasiska stila, pieguloša silueta žakete ar vienrindu pogu aizdari un atlokiem. Žakete ar uzliktu krūšu kabatu un divām uzliktajām kabatām gurnu līmenī. Izoderēta žakete ar trīs iekškabatām. Divdaļīga piedurkne ar dekoratīvu šķēlumu dūrgalos. Šķēlums mugurdaļas vidus vīlē.

Drēbnieka darba izmaksas: £1500


 Foto galerija

Balta klasiska stila dabīgā zīda žakete

Modeļa apraksts: Pieguloša silueta žakete ar vienrindu pogu aizdari un noapaļotiem apakšmalas stūriem. Divu pogu aizdare. Priekšdaļā iešuve un atsevišķi piegriezta sānu detaļa ar iestrādātu iegriezto ietvarkabatu ar pārloci. Uz kreisās priekšdaļas – krūšu kabata ar līstīti. Mugurdaļā vertikāli griezta vidusvīle, kas beidzas ar šķēlumu. Iešūtā divvīļu piedurkne ar šķēlumu elkoņa vīles dūrgalā un dekoratīvi uzšūtiem četriem pogcaurumiem un pogām. Klasiskas formas atloki. Atlokāmā stāvapkakle. Žakete ar oderi, kurā iestrādātas trīs iekškabatas.

Drēbnieka darba izmaksas: £1400

Strīpaina klasiska stila dabīgā zīda žakete

Modeļa apraksts: Pieguloša silueta žakete ar vienrindu pogu aizdari un noapaļotiem apakšmalas stūriem. Aizdarē trīs pogas. Priekšdaļā iešuve un atsevišķi piegriezta sānu detaļa ar iestrādātu iegriezto ietvarkabatu ar pārloci. Uz kreisās priekšdaļas – krūšu kabata ar līstīti. Uz kreisās priekšdaļas atloka iestrādāts pogcaurums. Mugurdaļā vertikāli griezta vidusvīle. Iešūtā divvīļu piedurkne ar šķēlumu elkoņa vīles dūrgalā un dekoratīvi uzšūtiem četriem pogcaurumiem un pogām. Klasiskas formas atloki. Atlokāmā stāvapkakle. Žakete ar oderi, kurā iestrādātas četras iekškabatas.

Drēbnieka darba izmaksas: £1400

Bordo klasiska stila dabīgā zīda žakete

Modeļa apraksts: Pieguloša silueta žakete ar vienrindu pogu aizdari un noapaļotiem apakšmalas stūriem. Piecu pogu aizdare. Priekšdaļā iešuve un atsevišķi piegriezta sānu detaļa, kurā iestrādāta iegrieztā ietvarkabata. Uz kreisās priekšdaļas – krūšu kabata ar līstīti. Mugurdaļā vertikāli griezta vidusvīle, kas beidzas ar šķēlumu. Iešūtā divvīļu piedurkne ar šķēlumu elkoņa vīles dūrgalā un dekoratīvi uzšūtiem četriem pogcaurumiem un pogām. Stāvapkakle. Žakete ar oderi, kurā iestrādātas četras iekškabatas.

Drēbnieka darba izmaksas: £1200


Rūtaina klasiska stila dabīgā zīda žakete

Modeļa apraksts: Pieguloša silueta žakete ar divrindu pogu aizdari. Astoņu pogu aizdare. Priekšdaļā iešuve un atsevišķi piegriezta sānu detaļa, kurā iestrādāta iegrieztā ietvarkabatas. Uz kreisās priekšdaļas – krūšu kabata ar līstīti. Mugurdaļā vertikāli griezta vidusvīle. Iešūtā divvīļu piedurkne ar šķēlumu elkoņa vīles dūrgalā un dekoratīvi uzšūtiem četriem pogcaurumiem un pogām. Spicas formas atloku stūri. Atlokāmā stāvapkakle. Žakete ar oderi, kurā iestrādātas četras iekškabatas.

Drēbnieka darba izmaksas: £1350


Melna klasiska stila dabīgā zīda žakete

Modeļa apraksts: Pieguloša silueta žakete ar vienrindu pogu aizdari un noapaļotiem apakšmalas stūriem. Aizdarē viena poga. Priekšdaļā iešuve un atsevišķi piegriezta sānu detaļa ar iestrādātu iegriezto ietvarkabatu ar pārloci. Uz kreisās priekšdaļas – krūšu kabata ar līstīti. Mugurdaļā vertikāli griezta vidusvīle. Mugurdaļas un sānu detaļu vīlēs iestrādāti šķēlumi. Iešūtā divvīļu piedurkne ar šķēlumu elkoņa vīles dūrgalā un dekoratīvi uzšūtiem četriem pogcaurumiem un pogām. Spicas formas atloku stūri. Atlokāmā stāvapkakle. Žakete ar oderi, kurā iestrādātas trīs iekškabatas.

Drēbnieka darba izmaksas: £1400