Apģērba modeļu apraksts un izmaksas

Šeit varat aplūkot modeļu tehniskos zīmējumus vai gatavo izstrādājumu paraugus, lai rastu priekštatu par modeļa sarežģītības pakāpi un to atbilstību drēbnieka pakalpojumu izmaksām.

Futlārkleita

Modeļa apraksts: Klasiska stila, pieguloša silueta kleita ar oderi. Rāvējslēdzēja aizdare un šķēlums mugurdaļas vidus vīle.  

Drēbnieka darba izmaksas: £500


Foto galerija

Vakarkleita retro stilā

Modeļa apraksts: Romantiska stila, pieguloša silueta augšdaļa ar laiviņas tipa griezumu kakles priekšdaļā un v-veida izgriezumu mugurdaļā. Izoderēta kleitas augšdaļa ar īsām iešūtām piedurknēm. Rāvējslēdzēja aizdare mugurdaļas vidus vīlē. Saules griezuma svārku daļa ar tilla apakšsvārkiem un oderi.

Drēbnieka darba izmaksas: £1000


 Foto galerija

Bērna kleitiņa

Modeļa apraksts: Romantiska stila mežģīņu kleita ar apaļu kales griezuma  līniju un oderi. Vienrindu pogu aizdare kleitas mugurdaļā un īsas mežģīņu piedurknes. Tilla svārku daļa ar oderi.

Drēbnieka darba izmaksas: £220

 Foto galerija

Līgavas kleita

Modeļa apraksts: Romantiska stila pieguloša silueta dabīgā zīda kleita ar oderi. Kleita ar mežģīņu augšdaļu un īsām iešūtām piedurknēm.

Drēbnieka darba izmaksas: £750

 Foto galerija

Tartana auduma kleita

Modeļa apraksts: Klasiska stila, pieguloša silueta kleita ar trapecveida svārku daļu un oderi. Kleita ar īsām iešūtām piedurknēm un rāvējslēdzēja aizdari mugurdaļas vidus vīlē.

Drēbnieka darba izmaksas: £500

 Foto galerija